0

Nie masz produktów w domowej przymierzalni.

Shopping Cart
0
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Darmowy zwrot Domowej przymierzalni

Zwrot Domowej przymierzalni

Wszystkie zwroty Domowej Przymierzalni realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL  W celu dokonania zwrotu oprawek Klient powinien wejść na stronę https://dhl24.com.pl/zwroty/ wpisać numer przesyłki do zwrotu i nacisnąć „Zwróć paczkę”. Numer przesyłki można znaleźć na etykiecie zwrotnej, która jest wysyłana Klientowi wraz z oprawami Domowej Przymierzalni. Nadać przesyłkę można w punkcie odbioru paczki lub zamawiając kuriera. 

Zamawiając odbiór paczki przez kuriera nie ma możliwości wybrania dokładnej godziny odbioru. Odbiór paczki odbywa się w godzinach pracy firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku wcześniejszego kontaktu przed odbiorem przesyłki. Prosimy o skorzystanie z usługi nadania paczki w  jednym z Punktów DHL Parcel, jeśli nie jesteś pewien dyspozycyjności pod wskazanym adresem w dniu nadania paczki. W większości punktów paczkę można nadać również w weekendy. Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie godzin pracy wybranego punktu.

Etykietę należy umieścić w tym samym miejscu, gdzie została umieszczona etykieta od Sprzedawcy. Na paczce nie może być dwóch listów przewozowych (od Sprzedawcy i od Klienta). Obecność dwóch etykiet może być przyczyną odmowy przyjęcia paczki przez przewoźnika lub nie dotarcie przesyłki do Sprzedawcy.