Click to Hide Notification

+48 534 441 959

0

Nie masz produktów w domowej przymierzalni.

Shopping Cart
0
0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Soczewki okularowe

Dzięki sporej wiedzy i dużemu doświadczeniu wykonujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Nie sprzedajemy gotowych okularów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.

 

Szkła do okularów JZO 1.5 Praktis AR - soczewki w cenie okularów

Są to bezbarwne soczewki z powłoką antyrefleksyjną i warstwą hydrofobową. Powłoka hydrofobowa zwiększa odporność na wodę i zabrudzenia. Powłoka antyrefleksyjna redukuje liczbę odbić światła, co zwiększa przejrzystość soczewki, a to z kolei zwiększa kontrast widzenia. Ta powłoka niweluje powstawanie obrazów pozornych, które powodują szybsze zmęczenie wzroku. Powłoka antyrefleksyjna nie tylko poprawia jakość naszego widzenia, ale również estetykę całych okularów (oczy są bardziej widoczne w okularach z antyrefleksem). Należy pamiętać żeby nie narażać okulary z soczewkami z antyrefleksem na wpływ wysokich temperatur (np. nie zostawiać w samochodzie latem).

Szkła do okularów JZO 1.6 Praktis AR - dopłata 150,00 zł

 

JZO 1.6 Praktis AR to są soczewki z powłoką antyrefleksyjną z wyższym współczynnikiem załamania światła. Są to bezbarwne soczewki, które są o ok. 30% cieńsze i lżejsze od soczewek standardowych JZO 1.5 Praktis AR, dzięki czemu mają bardziej estetyczny wygląd zwłaszcza przy wyborze cienkich oprawek. Dodatkową ich zaletą jest blokowanie 100% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego UV.

Szkła do okularów Hoya 1.67 HVA - dopłata 250,00 zł

Hoya 1.67 HVA Są to bezbarwne soczewki okularowe o współczynniku załamania światła 1.67 z powłoką antyrefleksyjną. Ich zaletą jest to, że są ok. 40% cieńsze i lżejsze od soczewek o standardowych grubościach. Dodatkowo te soczewki blokują 100% szkodliwego promieniowania UV. Hoya 1.67 HVA jest doskonałym wyborem dla użytkowników o średnich i dużych mocach korekcyjnych.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.